SERIE WYDAWANE AKTUALNIE

Captain America

Steve Rogers jest żywym symbolem i superżołnierzem z czasów II wojny światowej. Teraz jednak czeka na niego nowy świat i nowe problemy.

Uwagi:

- Captain America jest kontynuacją serii Tales of Suspense, która zakończyła się na numerze 99.

- Między numerami #134 - 223 seria nosiła tytuł "Captain America and the Falcon" 

- Między numerami #444 - 454 seria nosiła tytuł "Stever Rogers: Captain America"

- vol. 1 zostało zakończone w roku 1996. Reaktywacja nastąpiła po Captain America vol. 5 #50, gdy suma wszystkich numerów dotychczasowych komiksów z Captainem osiągneła #600

Iron Fist
Danny Rand spędził wiele lat w Tybecie, nie tylko trenując Kung Fu, ale także zdobywając nadludzkie zdolności. Teraz powraca do Ameryki jako nowy bohater.

Moon Knight
Marc Spector był najemnikiem, ale odkąd trafił w Egipcie na świątynię boga zemsty, Khonshu, stał się jego sługą i wiernym wyznawcą.

Invincible Iron Man
Najnowsza seria przygód Tony'ego Starka, która rozpoczyna się od jego starcia z Ezekielem Stane, synem Obadiaha znanego też jako Iron Monger.

The Legendary Star-Lord

Prosto ze stronnic GUARDIANS OF THE GALAXY!
Całkiem nowa seria Sama Humphriesa i Paco Mediny! W tym ekscytującym pierwszym numerze, Peter Quill zmierzy się z Badoon oraz będzie walczył o życie sieroty, znajdując przy tym czas na flirt z Kitty Pride -- a są to sytuacje z jakimi Star Lord styka się każdego dnia!

Unbeatable Squirrel Girl vol. 2
NOWA SERIA. NOWA MŚCICIELKA (!). WCIĄŻ JE ORZESZKI I KOPIE TYŁKI!
Galactus. Thanos. M.O.D.O.K. Z jej niesamowitym połączeniem humoru, empatii i mocy, Doreen Green -- Niepokonana Squirrel Girl -- pokonała ich WSZYSTKICH! Wraz ze swymi przyjaciółmi, Tippy-Toe (wiewiórka) i Nancy (normalny człowiek bez mocy - sprawdzali), Squirrel Girl jest jednyną osobą stojącą między Ziemią a jej całkowitą destrukcją! Czasem. Zazwyczaj nie ma zagrożenie i jest zwykłą studentką. To też niezła przygoda!

Ms. Marvel vol. 4
Uwielbiana na całym świecie superbohaterka powraca. Uważajcie, Kamala Khan powraca i jest oficjanie Mścicielem! Tak, jej marzenie w końcu się spełniło. Jest ramię w ramię z nalepszymi, ale czy towarzystwo najpotężnieszych bohaterów będzie takie jak sobie wyborażała? Czy bycie celebrytą jest tak cudowne jak na to liczyła? Plus: KIM JEST TA OSOBA Z BRUNO?? Witaj, Korpusie Kamali. Tęsknilismy!

Champions vol. 2
Najmłodsi członkowie Avengers, wraz z grupą innych nastoletnich herosów, tworzy własną grupę.

Exiles vol. 3
Gdy Unseen odkrywa zagrożenie dla całego Multiversum, rekrutuje Blink, by wraz z drużyną postaci z różnych światów stawiła mu czoła.

Avengers vol. 7
Po wydarzeniach z "No Surrender" Najpotężniejsi Bohaterowie Świata powracają, by bronić Ziemi przed kolejnymi zagrożeniami.

Black Panther vol. 7
T'Challa dowiaduje się o Międzygalaktycznym Imperium Wakandy założonym w jego imieniu.

Doctor Strange vol. 5
W poszukiwaniu nowego źródła mocy, Stephen Strange wyrusza w kosmos.

The Sentry vol. 2
Sentry powraca, a razem z nim jego problemy.

Thor vol. 5
Thor, ponownie stawszy się bogiem piorunów, musi zmierzyć się z nowymi zagrożeniami.

Tony Stark: Iron Man
Tony Stark wraca do bycia Iron Manem.

Captain America vol. 9

W następstwie Secret Empire Captain America musi ponownie zjednać sobie opinię narodu.

West Coast Avengers vol. 3
Hawkeye'owie zakładają nowy zespół na Zachodnim Wybrzeżu.


SERIE ZAKOŃCZONE

New Avengers
Świat nie może istnieć bez zespołu swoich największych superbohaterów. Grupa herosów ponownie przypadkowo spotyka się w tym samym miescu o tym samym czasie, by stawić czoła wspólnemu wrogowi, a więzy po raz kolejny zostają zaciśnięte. Obecnie członkowie New Avengers działają z ukrycia i nadal kontynuują tradycje zapoczątkowane przez orginalny zespół.

Mighty Avengers
Odpowiedź Iron Mana na działania New Avengers. Zespół złożony z najpotężniejszych bohaterów Ziemi ma sprawić, że ludzie znowu będą mogli czuć się bezpiecznie.

Immortal Iron Fist
Najnowsza seria z przygodami Iron Fista, członka New Avengers i jednego z największych mistrzów sztuk walki w całym uniwersum Marvela.

Ms. Marvel vol. 2
Po wydarzeniach w House of M, Carol Danvers powraca do grona czołowych super bohaterów i chce zająć jak najwyższą pozycję wśród znanych i uwielbianych.

Heroes For Hire vol. 2
Przygody bohaterów do wynajęcia - nie do końca zgranej ekipy, którą żelazną ręką prowadzi Misty Knight.

Captain America vol. 5
Rewolucyjne podejście do postaci Kapitana przywołuje postacie z jego przeszłości, a jego samego wysyła na zieloną trawkę.

Moon Knight vol. 5
Wiele się zmieniło w życiu Marca Spectora. Praktycznie, sięgnął dna. Jak na ironię, chęć zemsty ze strony starych wrogów jest jedyną rzeczą, jaka może mu pomóc stanąć na nogi.

Thunderbolts
Po "śmierci" superbohaterów z rąk Onslaughta, dawni złoczyńcy jednoczą siły i starają się zająć miejsce pozostawione przez herosów.

Iron Man vol. 4
Najnowsze przygody Iron Mana, tym razem ulepszonego po zażyciu specyfiku zwanego Extermis i objęciu posady dyrektora S.H.I.E.L.D.

Black Panther vol. 4
Najpierw król T'Challa musi zrobić porządek w kraju, później może się zająć poszukiwaniem królowej i umacnianiem swojej pozycji w świecie.

Pulse
Pisany przez Briana Michaela Bendisa komiks którego bohaterami są Jessica Jones i redakcja "superbohaterskiego" dodatku do Daily Bugle - The Pulse.

Irredeemable Ant-Man
Przygody przypadkowego bohatera, który bohaterem wcale być nie chciał, ale widząc jakie to daje możliwości, zdecydował się wykorzystywać swoje moce pomagając... samemu sobie.

Avengers
Oto grupa, przez której szeregi przewinęli się najwięksi bohaterowie Marvela, a zaczęło się od Iron Mana, Hulka, Thora, Ant-Mana i Wasp.

Alias
Była członkini Avengers, Jessica Jones, prowadzi agencję detektywistyczną. Jej sprawy związane są głównie ze światem superbohaterów.

Order vol. 2
Zespół powołany z racji Initiative. Dostajesz supermoc i możesz być bohaterem przez rok. Jak zachowasz się w takiej sytuacji?

Avengers Classic
Przedruki klasycznych przygód Avengers.

Avengers: The Initiative
Jednym z produktów Civil War jest Inicjatywa, zajmująca się szkoleniem młodych ludzi, którzy mają moce i chcieliby zostać licencjonowanymi bohaterami.

Marvel Team-Up vol. 3
Wspólne przygody najróżniejszych postaci Marvela.

New Thunderbolts
Przygody, na nowo wówczas uformowanych, Thunderbolts.

New Warriors vol. 4
Akt Rejestracyjny stał się prawem, po części za sprawą martwych już New Warriors. Na scenie pojawia się jednak nowa drużyna wykorzystująca inicjały najbardziej znienawidzonej grupy w Ameryce.

Thor vol. 3
Powrót boga piorunów do uniwersum Marvela

Thor
Przygody nordyckiego boga piorunów. Seria przyjęła nazwę "The Mighty Thor" i numerację od 126 numeru po zakończonym właśnie "Journey into Mystery", w którym wcześniej postać się pojawiała. Po numerze 502 wróciła do oryginalnego tytułu, nie przedstawiając już przygód Thora.

Thor vol. 2
Druga seria z solowymi przygodami przybysza z Asgardu.

Avengers Spotlight
Kontynuacja serii Solo Avengers (zaczyna sie od numeru #21), prezentującej krótkie solowe przygody członków grupy.

Avengers West Coast
Kontynuacja West Coast Avengers (numery 48-102), przekształcona w Force Works - Przygody mniej popularnych bohaterów, zesłanych do Los Angeles.

Black Panther
T'Challa jest królem Wakandy, ale jednocześnie międzynarodowym superbohaterem.

Black Panther vol. 3
Black Panther powrócił, ale teraz musi walczyć o odzyskanie dawnej pozycji i władzę w kraju (imprint Marvel Knights).

Cage
Luke Cage posiada super siłę i skórę nie do przebicia, jak lepiej wykorzystać te atuty, jeśli nie jako bohater do wynajęcia?

Captain America vol. 2
Captain America w ujęciu Heroes Reborn - czyli całkiem nowy świat.

Captain America vol. 3
Dalsze przygody Kapitana po powrocie na ziemię w świecie 616.

Captain America vol. 4
Nowa sytuacja międzynarodowa popycha Kapitana do walki z terroryzmem, ale starzy wrogowie nie śpią.

Captain America and the Falcon
Przyjaciele i partnerzy od lat, ponownie łączą siły wobec nowych kłopotów.

Captain America Comics

Oryginalne opowieści o przygodach Kapitana z czasów wojny i wkrótce po niej.

Uwagi:

- Między numerami #74-75 seria nosiła tytuł "Captain America's Weird Tales".

Captain America: Sentinel of Liberty
Nie powiązane ze sobą opowieści o przygodach Kapitana z całego okresu jego kariery.

Captain Marvel
Oto Mar-Vell, oficer milicji Kree, który stał się jednym z największych bohaterów Ziemi.

Captain Marvel vol. 4

Oddzielony od Ricka, Genis-Vell poszukuje swojej tożsamości i popada w szaleństwo, zagrażając wszystkiemu, co istnieje.

Champions
Przygody pierwszej super drużyny z zachodniego wybrzeża, z Herculesem, Angelem, Icemanem, Black Widow i Ghost Riderem w składzie.

Avengers vol. 2
Inny świat i nowy początek, oto Avengers w wersji Heroes Reborn.

Avengers vol. 3
Powrót do klasycznego wizerunku grupy i przygód w starym dobrym stylu. Ostatnie cztery zeszyty serii podjęły sumaryczną numerację vol. 1 i zostały wydane jako #500-503 (lipiec 2004 - listopad 2004).

Force Works
Grupa, która przejęła rolę West Coast Avengers, założona została przez Iron Mana, a wraz z nim znaleźli się tam m.in. Scarlet Witch, Spider Woman i USAgent.

Hawkeye vol. 3
Nowe przygody i podróż po Ameryce są jednocześnie okazją do podróży w przeszłość Clinta Bartona.

Heroes For Hire
Ponieważ po walce z Onslaughtem większość bohaterów zniknęła z powierzchni ziemi, Luke Cage i Danny Rand postanawiają odświeżyć pomysł bohaterów do wynajęcia i rozszerzyć działalność.

Invaders
Captain America, Namor i Human Torch oraz ich pomocnicy podczas wojny siali postrach w nazistowskich oddziałach - najwyższa pora o tym przypomnieć.

Iron Man
Tony Stark jest biznesmanem, wynalazcą, politykiem, ale także kobieciarzem i alkoholikiem, świat zna go jednak przede wszystkim jako bohatera w zbroi - Iron Mana.

Iron Man vol. 2
Iron Man w stworzonym przez Franklina Richardsa świecie Heroes Reborn, czyli nieco inaczej.

Iron Man vol. 3
Powrót do klasycznych przygód Iron Mana i równie klasycznych problemów Starka.

Journey Into Mystery
Kontynuowana jako Thor - seria ta zaczęła się jako zbiór nowel, ale szybko została zdominowana przez jedną postać - Thora. Po pewnym czasie z powrotem przejeła numeracje od Thora i prezentowała przygody Lokiego, a następnie Sif.

Luke Cage, Hero For Hire
Kontynuowana jako Power Man - Cage niesłusznie trafił do więzienia, więc szukając sposobu na wydostanie się, zgodził się na pewien eksperyment medyczny, który dał mu więcej, niż przepustka na wolność.

Marc Spector, Moon Knight
Lata świetności Moon Knighta, kiedy to zajął miejsce w szeregach największych bohaterów Marvela.

Ms. Marvel
Carol Danvers weszła w posiadanie nadludzkich zdolności i zainspirowana osobą Captaina Marvela próbuje swoich sił w roli bohaterki.

Quasar
Wendell Vaughn został wybrany na obrońcę Wszechświata i opiekuna niezwykłych Quantum Bands.

Quicksilver
Gdy Avengers znikają z powierzchni ziemi, Quicksilver nie wie, co ze sobą zrobić, więc wraca do miejsca swojego urodzenia - na górę Wundagore.

Savage She-Hulk
Pierwsze przygody Jen Walters jako She-Hulk, trochę poważniejsze i te mniej okrzesane.

Sensational She-Hulk
Najbardziej odjechane przygody She-Hulk w historii.

Solo Avengers
Krótkie opowieści z udziałem członków Avengers, kontynuowane później jako Avengers Spotlight.

Marvel Team-Up vol. 2
Krótki powrót do idei Marvel Team-Up.

War Machine
Solowe przygody Jamesa Rhodesa.

Young Avengers
Grupa młodych bohaterów, zebrana przez Iron Lada, która zapracowała sobie na miano kolejnego pokolenia Avengers (seria jest obecnie w zawieszeniu, ale zapowiedziano jej kontynuację).

Wonder Man
Simon Williams jako aktor i Avenger. Seria skupiająca się na przygodach niezwykłego bohatera.

Marvel Comics Presents vol. 2
Nowi scenarzyści i rysownicy Marvela prezentują krótkie historyjki z udziałem znanych i lubianych bohaterów.

Tales To Astonish
Seria w wiekszosci numerów prezentowała po dwie historie, gdy jej żywot zakończył się przeistoczyła się w Incredible Hulk vol. 2.

War Machine vol. 2

Secret Warriors

Dark Avengers

Agents of Atlas vol. 2

Marvel Comics
Pierwszy komiks wydawnictwa Timely, czyli późniejszego Marvel Comics. Wraz z drugim numerem przemianowany na Marvel Mistery Comics.

Incredible Hercules
Jest to bezpośredni ciąg dalszy przygód Herculesa oraz Amadeusa Cho z serii Incredible Hulk vol. 3. Od kilku miesięcy to oni byli głównymi bohaterami, a Hulk zaliczał w tym tytule jedynie występy gościnne, albo nie było go wcale. Dlatego właśnie seria zmieniła tytuł na Incredible Hercules, a numeracja została kontynuowana. Zmiana ta nastąpiła w numerze #113.

West Coast Avengers vol. 2

Doctor Voodoo: Avenger of the Supernatural

All-Winners Comics

Young Allies Comics

USA Comics

Black Widow vol. 2
Natasha Romanoff nie jest superbohaterem. Nie jest telepatą. Nie potrafi latać. Mimo to jest w stanie sobie poradzić wśród potężnych złończyńców i sprzymieżeńców. Tym razem ktoś postanowił zabić Natashę i prawie mu się to udało. Poważnie ranna, praktycznie ponad siły swojej zdolności do regenracji, Black Widow postanawia znaleźć swojego oprawcę.... chociaż nie ma żadnych poszlak i podejrzanych. Kto mógłbyć na tyle niebezpieczny, aby zaatakować Natashę i co łączy go z jej przyjaciółmi, superbohaterami?

Iron Man: Legacy

S.H.I.E.L.D.

Avengers vol. 4

Secret Avengers

Atlas

Avengers Academy

Hawkeye & Mockingbird

New Avengers vol. 2

Thor: The Mighty Avenger

I am an Avenger

Iron Man 2.0

Mighty Thor

Young Men

Herc

Captain America vol. 6

Thor: The Deviants Saga

Defenders vol. 4
Defenders w śledztwie mającym doprowadzić ich aż do fundamentów uniwersum Marvela.

Winter Soldier
Bucky na pierwszym planie.

Avengers Assemble
Seria o Mścicielach wydana z okazji premiery filmu Jossa Whedona.

nAVALONy
Kulisy pracy w redakcji Avalon marvelcomics.pl.

Dark Avengers vol. 2
Kontynuacja serii Thunderbolts!

Captain Marvel vol. 6
Carol Danvers w nowej roli!

Hawkeye vol. 4
Kolejne podeście do solowej serii Hawkeye'a.

Captain America and Black Widow
Kontynuacja z cyklu "Captain America and..."

Uncanny Avengers
Nowa seria łącząca rodziny Avengers i X-Men po wydarzeniach Avengers vs. X-Men.

A+X
Było już AvX, teraz pora na A+X!

Iron Man vol. 5
Nowa seria solowa Iron Mana!

Thor: God of Thunder

Captain America vol. 7

Cable And X-Force
Cable powrócił z nowym składem X-Force u boku. Musi sobie poradzić z zagrożeniami, z którymi nikt inny sobie nie poradzi. Ale kim są nowi rekruci Cable'a i dlaczego są wrogami publicznymi numer 1? Przyłapani na miejscu ataku terrorystycznego na dużą korporację Amerykańską, której prezes znany jest z anty-mutanckich wypowiedzi, X-Force muszą uciekać, a w pogoń ruszają Uncanny Avengers.

Thunderbolts vol. 2

Avengers vol. 5

Avengers Arena

New Avengers vol. 3
New Avengers po liftingu Marvel Now!

Young Avengers vol. 2
Młodzi Mściciele zebrani przez... Lokiego?!

Nova vol. 5

Fearless Defenders

Secret Avengers vol. 2

Guardians Of The Galaxy vol. 3

Avengers A.I.

Mighty Avengers vol. 2

Inhuman

All-New Invaders

Avengers World

Black Widow vol. 3

Ms. Marvel vol. 3

New Warriors vol. 5

Loki: Agent of Asgard

Moon Knight vol. 7

Captain Marvel vol. 7
Bohaterka! Pilot! Mścicielka! Captain Marvel - najpotężniejsza ziemska bohaterka posiadająca niebezpieczną moc i zapał do walki, powraca z głową uniesioną do góry w zupełnie nowej serii!


Secret Avengers vol. 3

Avengers Undercover

Iron Fist: Living Weapon

Spider-Woman vol. 6

Jessica Drew jest detektywem, superbohaterką i... przyszłą matką?  Od czasu gdy ją widzieliśmy po raz ostatni, Spider-Woman ma NOWĄ odpowiedzialność! Ben Urich i Porcupine wciąż towarzyszą jej w przygodach, nie ułatwiając przy tym jej życia - przez większość czasu nie pozwolą jej nawet opuścić auta! Jak uda jej się pogodzić ratowanie niewinnych żyć i utrzymanie bezpieczeństwa samej siebie? Zobacz sam!

Nova vol. 6

DWIE NOVY?!?! Zagionony ojciec Sama powraca i we dwójkę rozpoczynają rodzinną przygodę. Razem tworzą Nova Corps, patrolując Drogę Mleczną. Ale czy wszystko jest takie jak się wydaje? Gdyby tego było mało, Sam jest teraz Mścicielem!

All-New All-Different Avengers

Avengers nie żyją... Niech żyją Avengers! Najpotężniejsi Bohaterowie Świata - Captain America, Thor, Vision i Iron Man - żyją samotnie i nie działają w żadnych drużynach. Lecz gdy pojawia się zagrożenie spoza gwiazd, przeznaczenie ponownie ich łączy, razem z Novą, Ms. Marvel i Milesem Moralesem/ Spider-Manem!

Mighty Thor vol. 2

Gdy Dr JANE FOSTER podniosła mityczny młot Mjolnir, zamieniła się w Boginię Gromu, POTĘŻNĄ THOR! Ma wielu wrogów, gdy Asgard coraz bardziej zagłębia się w chaos a wojna zagraża rozrzeszeniem się na wszystkie Dziesięć Królestw. Jednak największa walka będzie z bardziej osobistym wrogiem, rakiem który zabija jej ludzką postać.

Rocket Raccoon vol. 2

Całkiem nowa, całkowicie kanoniczna seria!
Jako obrońca galaktyki, Rocket Racoon brał udział w niezliczonej ilości bitew. Był bohaterem dla uciśnionych, przepełnionym dobrem obrońcą bezbronnych, łamaczem nieskończenie wielu międzygalaktycznych kobiecych serc, a teraz jedynie -- uciekającym szopem?! (Przepraszam bardzo przepraszam, uciekającym "Potężnym-i-fachowym-Strażnikiem". Rocket NIE JEST szopem, dobrze?) Pełne heroicznych przygód życie Rocketa może wkrótce być jedynie wspomnieniem, gdy stanie się on poszukiwaną osobą, przy czym nie tylko władze siedzą mu na OGONIE! 
Skottie Young łączy swój pisarski i rysowniczy talent, by stworzyć serię na którą czekaliśmy dekady. Bądzmy szczeczy, to jedyny śrażnik Galaktyki na którym wam zależy. Mam rację? 

Bucky Barnes: The Winter Soldier

W związku z tragicznymi wydarzeniami z Original Sin, co stało się z Buckym Barnesem, Winter Soldierem? Dowiedz się w jego nowej serii. 

Guardians 3000

• Wkrocz do akcji gdy oryginalni Strażnicy Galaktyki - Vance Astro, Yondu, Martinex, Starhawk and Charlie-27 - starają się uratować przyszłość uniwersum przed zagładą Badoon.
• Ale co się stanie, gdy Strażnicy odkryją coś poza Badoon... coś gorszego niż mogli sobie wyobraźić?
• Przyszłość jest zagrożona, a jej ratunek leży w rękach grupy wyrzutków. Zjednoczeni przez przeznaczenie by walczyć przeciw niespotykanemu zagrożeniu, jak oni mogą liczyć na przetrwanie pierwszego numeru?!

Thor vol. 4

• Mjolnir leży na księżycu i nikt nie jest w stanie go podnieć. Nawet THOR!
• Coś mrocznego spotkało Boga Piorunów, sprawiając, żejest osłabiony i po taz pierwszy jest... NIEGODNY!
• Ale kiedy zimowe olbrzymy zaczną najeżdżać Ziemię, młot zostanie podniesiony i powstanie zupełnie nowy Thor! Thor inny od wszystkich których widzieliśmy!
Kto jest nową boginią piorunów? Tego nie wie nawet Odin!

Spider-Woman vol. 5

All-New Captain America

Superior Iron Man

Captain America & Mighty Avengers

Angela: Asgard's Assassin

S.H.I.E.L.D. vol. 3
Przygody Phila Coulsona i jego zespołu agentów S.H.I.E.L.D..

Uncanny Avengers vol. 2

Unbeatable Squirrel Girl

Ant-Man

Guardians Team-Up

All-New Hawkeye

Uncanny Inhumans
• Myślisz, że znasz Black Bolta? Pomyśl jeszcze raz, kiedy człowiek który zabił Wolverine pokaże Ci taką stronę Króla Inhumans, jakiej jeszcze nie widziałeś.

Inhumans: Attilan Rising
Pojawiła sie rebelia w Battleworldzie i rozdziąga się wzdłuż i wszerz na każdy region. Medusa, władczynia Attilanu, ma za zadanie odkryć kto jest liderem tego powstania. Kiedy odkrywa, że tym liderem jest Black Bolt, sprawy zaczynają się komplikować.

Armor Wars

Groot

Invincible Iron Man vol. 2

Uncanny Avengers vol. 3
Nowa drużyna, nowa misja. Steve Rogers stworzył nowy skład Avengers złożony z ludzi, mutantów i... inhumans? Nowe zagrożenie dla Avengers zostaje ujawnione. Hej, czy to Deadpool na okładce? Czy na prawdę jest teraz jednym z Mścicieli?

New Avengers vol. 4
WSZYSTKO JEST NOWE. Stary porządek się zmienił i Bobby DaCosta, Sunspot, jest tym, który kontynuuje zmiany. Witajcie w AVENGERS IDEA MECHANICS - światowej drużynie superbohaterów przyszłości... dzisiaj! Ameryka ich nie chce! S.H.I.E.L.D. nie wie, co z nimi zrobić! Ale Ziemia nie przetrwa bez... NEW AVENGERS!

Captain America: Sam Wilson
Gdy Steve Rogers stracił swoją młodość, wybrał na swojego nastepcę jednego z najbliższych i najbardziej zaufanych kompanów. Teraz Sam Wilson, dawny Falcon, walczy o sprawiedliwość i wolność jako całkiem nowt Captain America!

Astonishing Ant-Man
Scott Lang nie miał za wiele szczęścia jako rozwiedzony były skazaniec -- póki nie ukradł wynalazku Hanka Pyma, by uratować życie swej córki. Robiąc źle, ale z dobrych powodów, Scott nauczył się jak być superbohaterem. Za zgodą Pyma i z córką i boku został... Zadziwiającym Ant-Manem! Ale gdy znów znajdzie się na życiowym zakrecie, czy pozostanie bohaterem, czy powórci do starego życia?

Doctor Strange vol. 4

Do kogo dzwonisz, gdy potwory z twych snów będa chciały Cię zabić? Albo gdy twoja córka zosyaje przeklęta i chodzi jak pająk? Albo gdy twój pies szczeka byś zabił swych sąsiadów? Do Doktora Strange'a, oczywiście. JEst jedyną osoba stojącą miedzy nami a siłami mroku. Każdy akt magii ma swój koszt i Jason Aaron (THOR, ORIGINAL SIN) i Chris Bachalo (UNCANNY X-MEN) wystawią Stephena Strange'a na próbę, by sprawdzić jego możliwości.

Guardians Of The Galaxy vol. 4

Peter Quill opuścił Strażników i swoją rolę jako Star-Lord by zostać Imperatorem Spartaxu. Rocket długo nie czekał i przejął jego obowiązki jako lider zespołu, w składzie Drax, Venom, Groot, Kitty Pryde (A.K.A. Star-Lady ?!?!) i nowy Strażnik BEN "THING" GRIMM!

Marvel Premiere
Seria prezentująca przygody najróżniejszych niszowych postaci uniwersum Marvela i nie tylko - od Black Panthera, Doctora Strange'a czy Falcona, po Woodgoda, Monarka Starstalkera, a nawet Doctora Who.

The Ultimates vol. 4
BLACK PANTHER! CAPTAIN MARVEL! MS. AMERICA CHAVEZ! SPECTRUM! BLUE MARVEL!
Drużyna Ultimates łączy siły by szukać i rozwiązywać problemy ponad krańce nieskończoności! Od kosmicznych sił czających się na Ziemi aż po to co znajduje się poza omniverse – niemożliwe jest tam, gdzie oni się zjawiają! I cóż może być bardziej niemożliwym od zakończenia zagrożenia ze strony Galactusa... na zawsze?

Vision
Vision chce być człowiekiem, a co jest bardziej ludzkiego od rodziny? Powraca do laboratorium w którym powstał, gdzie Ultron stworzył z niego broń, gdzie po ra pierwszy sprzeciwił się swojemu przeznaczeniu, gdzie uznał, że może być kimś więcej, kimś dobrym, człowiekiem, normalnym, zwyczajnym człowiekiem. Tworzy ich. Żonę Virginię. Nastoletnie bliżniaki Viv i Vin. Wyglądają jak on. Mają jego moce. Dzielą z nim jego największe marzenie a może i obsesję: być normalnym. Strzeż się Visions! Są rodziną z sąsiedztwa i mają moc by zabić nas wszystkich. Co może pójść nie tak?

Drax
Drax Niszczyciel to mięśnie Strażników Galaktyki, lecz co może on porabiać gdy z nimi nie podróżuje? Sprawia, że misja zemsty zajmuje pierwsze miejsce, oczywiście! Zdeterminowany do zabicia Thanosa raz i na zawsze, Drax gotowy jest do podróży. Jednak podróżując przez uniwersum w statku o nazwie “Space Sucker”, chęć przelania krwi nie wystarczy do szybkiego wykonania misji. Drax rozpoczyna najlepszą przygodę swego życia, natrafiając na niespodziewanych wrogów! Głębie kosmosu mogą nie być w stanie pomieścić tyle męstwa, zemsty i ciągłej akcji!

A-Force vol. 2
Singularity, postać zrodzona z kieszonkowego uniwersum, tworzy zespół do walki z zagrożeniami z całego Multiversum.

Squadron Supreme vol. 4
Członkowie Squadronów Supreme z najróżniejszych rzeczywistości teraz zamierzają bronić "głównej" Ziemi Marvela.

Scarlet Witch vol. 2
Scarlet Witch próbuje rozwiązać tajemnicę "szwankującej" magii.

Patsy Walker AKA Hellcat
Patsy Walker wraca do Nowego Jorku... a jej matka wraca do wydawania komiksów o jej młodości.

Captain Marvel vol. 8
Captain Marvel staje się pierwszą linią obrony Ziemi przed kosmicznymi zagrożeniami wraz ze swoją nową drużyną - Alpha Flight.

Agents of S.H.I.E.L.D.
Kolejne przygody oddziału agentów S.H.I.E.L.D.

Power Man and Iron Fist vol. 3
WIEMY, że czekaliście, aż LUKE CAGE i DANNY RAND znów połączą siły i zaczną ponownie działać na ulicy! POWER MAN i IRON FIST są na tropie tajemnicy zawierającej klasyczne elementy ich dawnych przygód. Spodziewajcie się starych przyjaciół, wynajętych rzezimieszków, bosów mafii, dziwnej magii, sporo siły, zalewu pięści i tyle bromace'u ile można znieść! Oto zjednoczeni Power Man i Iron Fist, scenarzysta DAVID WALKER i artysta SANFORD GREENE zrobią wszystko by było DOBRZE!

Black Widow vol. 4
Solowa seria Black Widow która ruszyła w ramach All-New All-Different Marvel.

Mockingbird

Moon Knight vol. 8
Marc Spector powraca w kolejnej serii, tym razem rozpoczynającej się w szpitalu psychiatrycznym.

Captain America: Steve Rogers
Znowu młody, Steve Rogers wraca do tożsamości Captaina America.

Thunderbolts vol. 3
Thunderbolts wracają - tym razem pod dowództwem Winter Soldiera.

Deadpool & The Mercs For Money vol. 2
Deadpool i jego drużyna najemników wracają w nowej, regularnej serii.

Infamous Iron Man
Pojawił się nowy Iron Man... a jego imię brzmi Victor Von Doom.

Doctor Strange and the Sorcerers Supreme
By zwalczyć nowe magiczne zagrożenie, Doctor Strange musi połączyć siły z Sporcererami Supreme różnych czasów.

Jessica Jones
Jessica Jones doczekuje się nowej serii, utorstwa oryginalnego zespołu stojącego za Alias.

Avengers vol. 6
Po rozpadzie All-New All-Different Avengers starsi stażem członkowie odbudowują drużynę.

Invincible Iron Man vol. 3
Rolę Iron Mana przejęła Riri Williams - Ironheart. Czy jest jednak gotowa na odpowiedzialność, która idzie z nią w parze?

Occupy Avengers
Hawkeye zakłada nową drużynę - a jej zadaniem będzie naprawianie krzywd, które herosi nieświadomie wyrządzają zwykłym ludziom.

Ultimates Squared
Galactus wzywa Ultimates do pomocy w uratowaniu Wszechświata.

U.S.Avengers
American Idea Mechanics i ich drużyna Avengers pracuje dla amerykańskiego rządu.

Hulk vol. 4
She-Hulk wraca i nie spodoba Wam się, gdy będzie wściekła.

Hawkeye vol. 5
Kate Bishop wraca do Los Angeles, by zająć się nierozwiązanymi sprawami jako prywatny detektyw.

Mighty Captain Marvel
Kolejna seria o przygodach Captain Marvel jako przywódczyni Alpha Flight.

Unstoppable Wasp
Córka Hanka Pyma z jego pierwszego małżeństwa idzie w ślady ojca.

America
America Chavez udaje się na studia.

Iron Fist vol. 5
Co Danny Rand może zrobić, gdy K'un Lun zostało zniszczone, a jego moce zaczynają słabnąć?

Secret Warriors vol. 2
Quake zbiera drużynę Inhumans, by przeciwstawić się Hydrze.

Luke Cage
Luke Cage postanawia zaprowadzić porządek w Nowym Orleanie.

Defenders vol. 5
Uliczni herosi łączą siły, by bronić Nowego Jorku przed nasilającą się działalnością podziemia przestępczego.

Falcon vol. 2
Wróciwszy do swego oryginalnego pseudonimu i z nowym partnerem, Patriotem, Sam Wilson dalej walczy o sprawiedliwość.


MINISERIE WYDAWANE AKTUALNIE

Thor: Ages of Thunder

Girl Comics

Inhumanity: Medusa

Old Man Hawkeye
W postapokaliptycznym świecie rządzonym przez superłotrów Hawkeye, jeden z niewielu nadal żywych Avengers, odkrywa, że traci wzrok.

Rise of the Black Panther
Poznajcie historię młodego T'Challi.

Doctor Strange: Damnation
Zniszczone podczas Secret Empire Las Vegas staje się przyczółkiem dla Mephisto.

Hunt for Wolverine: Adamantium Agenda
Gdy ktoś próbuje wykorzystać ciało Logana do własnych celów, członkowie starych New Avengers ponownie łączą siły.

Quicksilver: No Surrender
Pietro prowadzi samotną walkę z potworem, którego ludzkie oko nie jest nawet w stanie dostrzec.

Ant-Man and the Wasp vol. 2
Nadia Pym musi uratować uwięzionego w świecie subatomowym Scotta Langa.

Infinity Countdown: Champions
Champions wyruszają w kosmos, by pomóc Nova Corps.

The Life of Captain Marvel
Carol Danvers powraca do swego rodzinnego domu, by rozwiązać tajemnicę ze swojej przeszłości.

Infinity Wars
Konflikt o Infinity Stones dociera na Ziemię.


MINISERIE ZAKOŃCZONE

New Avengers: Illuminati
Seria pokazująca, jaki wpływ na ważne wydarzenia w świecie Marvela mieli Illuminati.

Doctor Strange: The Oath
Znacie te historie, gdy chłopak kocha dziewczynę, ojciec się temu sprzeciwia, a jej brat jest mały, ma pryszcze i nie umie wyrywać dziewczyn? Tak? To fajnie, bo ta historia nie ma z tym na szczęście nic wspólnego. Dr Strange, umierający Wong, pielęgniarka zajmująca się bohaterami, złowieszcza firma farmaceutyczna, postać z przeszłości Doctora, lekarstwo na raka i jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu Strange'a. Akcja prze do przodu, a czasu coraz mniej. Brian K. Vaughan w jednej z najlepszych historii o największym magu uniwersum Marvela.

Sub-Mariner vol. 2
Namor, władca Atlantydy, staje przed nowym wyzwaniem. Ktoś z jego ludzi dokonał krwawego zamachu na powierzchni, a odpowiedzialność za to spada na niego. Teraz musi zdławić rodzącą się rewolucję, ale nawet to nie ocali jego królestwa przed nieuchronną zagładą.

1602: New World
Sequel miniserii 1602, opowiadający o przygodach bohaterów w Ameryce.

Avengers: Earth's Mightiest Heroes II
Dalszy ciąg opowiedzianych na nowo historii, które zaczynają się wkrótce po pierwszej serii.

Black Panther vol. 2
Wakanda staje się celem grupy rasistów obdarzonych nadludzkimi zdolnościami.

Civil War
Tragiczny wypadek staje się pretekstem do uchwalenia ustawy o rejestracji superbohaterów. Strony zostają wybrane, rodziny podzielone, przyjaźnie zerwane, zaczyna się wojna.

Civil War: Front Line
Reporterzy Sally Floyd i Ben Urich śledzą wydarzenia w tle Civil War, by opowiedzieć o tym, jak wpływa ona na życie zwykłych i niezwykłych ludzi.

Civil War: Young Avengers & Runaways
Kiedy dorośli bohaterowie walczą na wojnie, młodsi muszą trzymać się razem, aby przetrwać - zwłaszcza, gdy ich śladem podąża niebezpieczny przeciwnik.

Fallen Son - The Death Of Captain America
Reakcja bohaterów na śmierć Captaina America.

GLA
Great Lakes Avengers przeżywają trudne chwile, kiedy zostają zdziesiątkowani i postawieni przed o wiele potężniejszym przeciwnikiem.

House Of M
Oblicze świata zostało zmienione przez Wandę Maximoff i teraz mutanci pod wodzą Magneto stanowią większość. Jednak jest ktoś, kto pamięta, jak powinien wyglądać świat oraz ktoś, kto potrafi przypomnieć o tym innym.

Iron Man: Hypervelocity
Podczas testowania ulepszonej zbroi, Iron Man napotyka niespodziewane kłopoty.

New Avengers/Transformers
New Avengers spotykają Transfomery z Cybertronu i próbują zapobiec wojnie między Symkarią i Latverią.

Nextwave: Agents of H.A.T.E.
Zwariowane przygody, zwariowanego teamu Nextwave, przez krotki okres - agentow H.A.T.E;)

Omega Flight
Kanadyjski zespół bohaterów, utworzony tuz po Civil War, tym razem w dosyć amerykańskiej wersji.Ich pierwsza przygoda to powstrzymanie demonow oraz Wrecking Crew.

Onslaught Reborn
Onslaught powstaje zza grobu, dzieki mocy powstalej na wskutek odebrania mocy Xavierowi i Magneto podczas M- Day. Jego celem jest Franklin Richards, ktory ucieka do alternatywnego swiata...

Scarlet Witch
Scarlet Witch kontra Lore i Master Pandemonium.

Son Of M
Po zakończeniu House of M, Quicksilver całkowicie zmienia swoje życie, doprowadzając do licznych konfliktów na mniejszą i większą skalę.

Thunderbolts Presents: Zemo - Born Better
Przygody zagubionego w czasie po ostatniej przygodzie z Thunderboltami Helmuta Zemo.

Union Jack vol. 2
Union Jack i jego międzynarodowi sprzymierzeńcy ratują Londyn przed atakiem terrorystycznym.

Vision and The Scarlet Witch
Solowe przygody Scarlet Witch i Visiona, w których m.in. Wanda dowiaduje się, kto jest jej prawdziwym ojcem.

Wonder Man vol. 2

World War Hulk
Hulk powraca z wygnania, na które skazali go członkowie Illuminati

Secret Wars
Tajemniczy Beyonder porywa ziemskich superbohaterów i ich przeciwników na swoją planetę, by obserwować ich zmagania. Oprócz X-Men występują także Avengers, Fantastic Four, Spider-Man i wielu innych.

Beauty And The Beast
Henry McCoy i Alison Blaire wspólnie stawiają czoła grupie o nazwie The Gladiators.

Secret Wars 2
Tym razem Beyonder przybywa na Ziemię, by dowiedzieć się więcej o jej mieszkańcach, nie jest tu jednak mile widziany.

Firestar
Historia Angelicki Jones i jej krótkiej współpracy z Hellions.

X-Men vs. Avengers
Gdy Asteroida M spada na ziemię, spieszą do niej X-Men i Avengers oraz grupa radzieckich super-żołnierzy, a ich spotkanie musi doprowadzić do konfliktu interesów.

Avengers Two: Wonder Man & The Beast
Spotkanie starych kumpli po latach staje się okazją do zemsty dla dawnych wrogów.

Iron Fist/Wolverine: The Return of K'un Lun
Kiedy Iron Fist znika w Japonii, Wolverine zbiera znajomych, by go odnaleźć. Na przeszkodzie staje jednak Sunfire, który nie lubi, gdy amerykańscy herosi panoszą się w Tokio.

Maximum Security
Konkluzja crossover, w którym Ziemia dostaje się pod okupację Kree, X-Men występują w rolach drugoplanowych.

1602
Wizja świata Marvela przeniesionego do XVII wieku.

Wolverine/Captain America
Dwaj bohaterowie w towarzystwie Warbird poszukują pewnego skradzionego mikrochipa.

Secret War
Grupa bohaterów w cywilu, wśród których znajduje się Wolverine, zostaje wysłana z tajną misją do Latverii, a efektem tego jest regularna bitwa z superłotrami na ulicach Nowego Jorku.

Iron Man: House Of M
W świecie rządzonym przez mutantów, Iron Man może stać się jedyną nadzieją zwykłych ludzi.

Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Na nowo opowiedziane pierwsze historie z udziałem Avengers.

Adventures Of Captain America
Przypomnienie początków i wczesnych przygód Kapitana w nieco uwspółcześnionej wersji.

Ares
Grecki bóg wojny próbuje ułożyć sobie życie na ziemi, wychowując śmiertelnego syna; niestety ma potężnych wrogów.

Avataars: Covenant Of The Shield
Przygody bohaterów Marvela przeniesione do epoki rycerskiej.

Avengers: Celestial Quest
Próba odpowiedzi na pytanie, kim jest tajemnicza Celestial Madonna.

Avengers Forever
Grupa bohaterów wyrwana z różnych punktów czasu w starciu z Immortusem i własną historią.

Avengers Icons: The Vision
Etatowy android Avengers w poszukiwaniu własnych początków.

Avengers Icons: Tigra
Tigra próbuje ułożyć sobie życie poza Avengers i rozpoczyna pracę w policji.

Avengers Infinity
Grupa rezerwowych Avengers kontra Infinites.

Avengers: The Terminatrix Objective
Thunderstrike, USAgent i War Machine w starciu z nieco innym wcieleniem Kanga.

Avengers: United They Stand
Adaptacja serialu animowanego.

Avengers Unplugged
Coś dla tych, którzy zastanawiają się, co robią Avengers między wielkimi wydarzeniami.

Avengers/Thunderbolts
Kiedy Zemo planuje naprawić świat na swój sposób, Avengers nie bardzo chcą mu zaufać.

Black Goliath
Bill Foster jest kolejnym bohaterem, potrafiącym zmieniać rozmiary. Przyda się to w walce z kosmitami.

Black Knight vol. 2
Opowieść o tym, jak Dane Whitman i sir Percy zamienili się ciałami oraz co z tego wynikło.

Black Panther: Panther's Prey
T'Challa napotyka wreszcie godnego siebie przeciwnika. Jego imię brzmi Solomon Prey.

Black Widow
Misja na Bliskim Wschodzie jest pierwszą okazją do spotkania Natashy Romanov i Yeleny Belowej.

Black Widow: Breakdown
Wierząc, że jest Natashą i zabiła samą siebie, Yelena prónuje zająć miejsce konkurentki w Ameryce.

Black Widow: Homecoming
Aby rozwiązać zagadkę morderstw tajnych agentów, Natasha musi odbyć podróż do Rosji i swoich korzeni.

Black Widow: Pale Little Spider
Początki Yeleny Belowej w roli Black Widow nie były łatwe, a mordercy i zboczeni przełożeni nie ułatwiali jej życia (MAX).

Black Widow: The Things They Say About Her
Ciąg dalszy miniserii Homecoming. Teraz Natasha staje się głównym celem amerykańskich służb specjalnych.

Cage vol. 2
Tym razem, Cage w nieco bardziej realistycznym i współczesnym podejściu (MAX).

Captain America: What Price Glory?
A gdyby Captain America musiał wybierać między służbą, a prywatnym szczęściem?

Captain America: Dead Man Running
Rutynowa misja w Afryce okazuje się trudniejsza niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Captain Marvel vol. 2
Genis-Vell przejmuje rolę swojego ojca.

Captain Marvel vol. 3
Genis i Rick Jones zostali połączeni i teraz jeden wpada w kłopoty przez drugiego, a kłopoty sięgają skali kosmicznej.

Cat
Zanim Green Grant Nelson stała się Tigrą, skakała po dachach w żółtych rajtuzach jako The Cat.

Code of Honor
Opowieść o życiu i pracy pewnego policjanta w mieście pełnym superbohaterów.

Domination Factor: Avengers
Miniseria złożona z dwóch części, dotyczących Avengers i Fantastic Four, opowiada o machinacjach Lokiego skierowanych przeciwko obu grupom.

Domination Factor: Fantastic Four
Miniseria złożona z dwóch części, dotyczących Avengers i Fantastic Four, opowiada o machinacjach Lokiego skierowanych przeciwko obu grupom.

Druid
Etatowy mag Avengers we własnej, surrealistycznej przygodzie.

Falcon
Kilka nie związanych ze sobą przygód Sama Wilsona.

Hawkeye
Znalezienie się na celowniku mordercy może być dla Clinta okazją do zbliżenia z Mockingbird.

Hawkeye vol. 2
Przy okazji starcia z Viper, Hawkeye trafia na przeciwników ze swojej branży.

Hellcat
Patsy Walker w starciu z Mephisto, które zdecyduje o jej powrocie do życia.

Hercules
Znana również jako Hercules: Prince Of Power - grecki heros w wędrówce po innych planetach, która prowadzi do spotkania z Galactusem.

Hercules vol. 2
Kolejna wędrówka po kosmosie jest źródłem kłopotów na Olimpie.

Hercules vol. 3
Znana również jako Hercules: The New Labors - okazją do wykonania zupełnie nowych prac jest dla Herculesa własne reality show.

Hercules: Heart Of Chaos
Kiedy Ares przejmuje kontrolę nad S.H.I.E.L.D., tylko Hercules może go powstrzymać.

Heroes Reborn: The Return
Ziemscy bohaterowie zostali zamknięci w kieszonkowym wszechświecie przez Franklina Richardsa, ale Celestianie domagają się unicestwienia jednego ze światów.

Hood
Drobny cwaniaczek przypadkowo wchodzi w posiadanie magicznego płaszcza i zadziera z mafią.

Infinity Crusade
Tym razem bohaterowie muszą zmierzyć się z uosobieniem dobrej strony Warlocka, która za wszelką cenę chce zaprowadzić pokój we Wszechświecie. Goddess jest uosobieniem dobra, jednak jej plan naprawy Wszechświata może okazać się dla niego zgubny.

Infinity Gauntlet
Kiedy Thanos zdobywa Klejnoty Nieskończoności i zagraża całemu Wszechświatu, ziemscy superbohaterowie stają do walki z nim.

Infinity War
Aby lepiej władać Klejnotami Nieskończoności, Adam Warlock odrzucił swoją dobrą i złą osobowość. Teraz ta zła część próbuje przejąć władzę we Wszechświecie, zaczynając od przejęcia kontroli nad ziemskimi bohaterami.

Invaders vol. 2
Invaders zbierają się raz jeszcze, aby stawić czoła The Axis.

Iron Fist vol. 2
Danny Rand trafił wreszcie na równego sobie przeciwnika, jego imię brzmi Steel Serpent.

Iron Fist vol. 3
W poszukiwaniu siostry, Danny trafia w sam środek konfliktu między S.H.I.E.L.D. a Hydrą i musi się zmierzyć z Sidewinderem.

Iron Fist vol. 4
Danny Rand nie chce już być bohaterem, ale kłopoty znajdują go same, kiedy pewna dziewczyna prosi go o pomoc, bo ktoś kradnie jej sny.

Iron Man: Bad Blood
Tony Stark i James Rhodes muszą zapomnieć o nieporozumieniach z przeszłości, aby przeżyć atak wspólnego wroga.

Iron Man: The Inevitable
Iron Man w starciu z trzema dawno nie widzianymi i udoskonalonymi przeciwnikami, ale nie tylko.

Iron Man: The Iron Age
Powrót do początków kariery Iron Mana, kiedy to nosił jeszcze żółtą zbroję i miał zupełnie inne problemy.

Jack Of Hearts
Jack Hart urodził się na Ziemi, ale jest pół krwi kosmitą, jest też bohaterem i musi ocalić planetę przodków.

Loki
Alternatywny świat, w którym Loki zdobył władzę w Asgardzie, a Thor wylądował w lochach.

Mephisto vs.
Pretendent do tytułu władcy Piekieł w starciu z bohaterami Marvela.

Moon Knight vol. 2
Moon Knight powraca z zaświatów, wskrzeszony przez swego boga, aby dopełnić zemsty.

Moon Knight vol. 3
Moon Knight bierze udział w tzw. Resurrection War.

Moon Knight vol. 4
Jeszcze jedna szansa na powrót do grona największych, której Moon Knight nie wykorzystał.

The Sensational She-Hulk: Ceremony
Shulkie plus antyczny artefakt równa się kłopoty.

Captain America: The Chosen
David Morrell, jeden z najlepiej sprzedających się pisarzy i twórca Rambo, przedstawia w swojej miniserii ostatnie dni Captaina America. Historia dzieje się poza światem 616.

Stormbreaker: The Saga of Beta Ray Bill
Beta Ray Bill w świecie, z którego zniknął Thor.

Spider-Man: Friends and Enemies
Miniseria z udziałem Spider-Mana i New Warriors.

Iron Man: Enter the Mandarin
Mini-seria opisująca pierwsze spotkanie Iron Mana z Mandarinem i ujawniające nieznane dotąd jego szczegóły.

Penance: Relentless
Kiedyś superbohater, teraz najbardziej znienawidzony człowiek w Ameryce, obwiniany za masakrę w Stamford, torturowany przez wizje swojego błędu i ogarnięty dziwną obsesją związaną z pozornie bezsensownymi numerami. Oto historia Robbiego Baldwina.

The Sentry
Nazywasz się Robert Reynolds i nagle przypominasz sobie, że kiedyś byłeś superbohaterem o imieniu Sentry. Wiesz, że wrócił twój największy wróg - The Void, ale dlaczego nikt o was nie pamięta?

Captain Marvel vol. 5
Captain Marvel powraca do świata żywych. I jest trochę zagubiony.

House Of M: Avengers
Powrót do świata z hitowej miniserii "House of M", gdzie mutanci rządzą Ziemią, a znani bohaterowie prowadzą szokujące i dziwne życia. Zobacz historię tej alternatywnej rzeczywistości ujawnioną po raz pierwszy. Podążaj za Cagem w drodze, którą przebył od niewinnie osądzonego więźnia do podejrzanego z super-mocami... który zebrał grupę rebeliantów walczących o wolność, którzy byli znani pod nazwą Avengers. Występują Hawkeye, Iron Fist, Moon Knight, Tigra, Mockingbird i więcej niż kilka niespodzianek.

Iron Man and Power Pack
Kto do cholery pozwolił bawić się dzieciakom z tym alkoholikiem?!

Young Avengers Presents
Solowe przygody członków Young Avengers.

Secret Invasion
Miniseria przedstawiająca inwazję skrullów na Ziemię.

Avengers Fairy Tales
Avengers przeniesieni w świat baśni.

Iron Man: Legacy of Doom
Iron Man kontra złowieszczy Dr. Doom!

American Dream

Avengers/Invaders
Invaders w składzie Captain America, Bucky, Namor, Human Torch i Toro trafiają do dzisiejszych czasów, prosto pomiędzy walczące ze sobą grupy New i Mighty Avengers. A to dopiero początek...

Iron Man: Viva Las Vegas

Secret Invasion: Fantastic Four
Secret Invasion tie in! Jak radzi sobie pierwsza rodzina Marvela z inwazją Skrulli? Czy uratują swój dom przed kompletnym zniszczeniem? Czy wydostaną się z Negative Zone?

Secret Invasion: Runaways/Young Avengers

Patsy Walker: Hellcat
Agentka S.H.I.E.L.D., Patsy Walker, musi znaleźć chętnych do wstąpienia do Initiative. Jest tylko jeden problem - chodzi o pilnowanie najzimniejszego stanu USA, Alaski. Spakujcie onuce! Gościnnie: Iron Man.

Secret Invasion: Front Line
Spojrzenie na Secret Invasion oczami zwykłych mieszkańców Nowego Jorku.

Captain America White

A-Next
Następne pokolenie Avengers we własnych przygodach, w alternatywnej przyszłości.

Secret Invasion: Thor

Secret Invasion: Inhumans
Pod Black Bolta podszywał się Skrull, więc co stało się z prawdziwym Królem Inhumans? Medusa, Crystal, Triton, Karnak i Gorgon szukają odpowiedzi na to pytanie.

Secret Invasion: X-Men
Inwazyjne siły Skrulli kontra mutanci w San Francisco.

Age of Sentry

Civil War: House of M

Adam: Legend of the Blue Marvel
Nowy Jork znowu w opałach! Mighty Avengers nie są w stanie pokonać Anti-Mana, więc Iron Man rusza na poszukiwania Blue Marvela, jedynego bohatera, który pokonał Anti-Mana. Nie słyszeliście o nim? Nic dziwnego, bo ostatni raz pojawił się w 1961 roku. Czy Tony Stark go odnajdzie?

Dr. Doom and the Masters of Evil
Dr. Doom na czele ekipy innych słynnych złoczyńców.

New Avengers: The Reunion

Deadpool: Suicide Kings

Dark Reign: Hawkeye
Nowy Hawkeye to w rzeczywistości Bullseye. Jak długo uda się utrzymać tą informację w tajemnicy? I jak długo uda sie kontrolować tego psychopatycznego złoczyńcę?

Spider-Woman vol. 4
Duet, który stworzył niezapomniany run w Daredevilu vol. 2 powraca! Jessica Drew musi odnaleźć się po powrocie do świata.

Lockjaw and the Pet Avengers
Przeważnie pełnią drugoplanową rolę, ale tym razem nadeszło ich pięc minut. Lockjaw zbiera super-zwierzęta: Lockheeda, Redwinga, Hairballa oraz Frog-Thora. Tylko oni mogą mogą stawić czoła zagrożeniu.

Dark Reign: Young Avengers
Melter, Enchantress, Executioner, Egghead, Big Zero i Coat of Arms - to nowa wersja Young Avengers. Jak zareagują na nich członkowie oryginalnego składu?

Dark Reign: The Hood
Poznaliście Hooda jako twardziela, który przebojem wspiął się na szczyt hierarchi złoczyńców, ale co wiecie o jego drugiej stronie? Co z jego ciężarną dziewczyną, uzależnionym kuzynem i hospitalizowaną matką? Jaką cenę płaci za swoją karierę?

Dark Reign: Lethal Legion

Dark Reign: Zodiac

Dark Reign: The Sinister Spider-Man

Beta Ray Bill: Godhunter
Beta Ray Bill postanawia wytropić i zabić istotę, która zniszczyła jego planetę - Galactusa.

Immortal Weapons

Captain America: Reborn

House of M: Masters of Evil
Świat House of M powraca w kolejnej miniserii. Tym razem poznamy losy złoczyńców działających pod wodzą Hooda: Madame Masque, Absorbing Mana, Titani, Wrecking Crew, Nitro, Constrictora, Sandmana, Crossbonesa i innych. Ich złowieszcze plany mogą sprowadzić na nich gniew przedstawicieli House of M...

Marvels Project
Centralny punkt obchodów 70-lecia Marvela. Kim jest tajemniczy starzec leżący w szpitalu w 1939 roku? I jaką rolę odegra w kształtowaniu się świata superbohaterów? Poza tym poznacie kluczowe momenty z początku działalności Sub-Marinera i oryginalnego Human Torcha, a także kulisy rozwoju programu super-żołnierza.

Luke Cage Noir
Luke Cage w czasach amerykańskiej prohibicji, cyli kolejny tytuł z serii Noir.

Iron Man & the Armor Wars
Ktoś ukradł zbroje Tony'ego i teraz bohater jest zmuszony walczyć z własnym wytworem.

Fusion
Avengers kontra Thunderbolts kontra Cyberforce kontra Hunter-Killer.

Strange Tales vol. 5
Antologia zawierająca przygody bohaterów Marvela napisane przez najlepszych twórców komiksu niezależnego.

Nomad: Girl Without A World
Bucky ze świata Heroes Reborn zadomawia się na Ziemi 616.

West Coast Avengers

Dark Avengers: Ares

Black Widow: Deadly Origin
Najseksowniejszy szpieg Marvela musi stawić czoła swojej przeszłości.

Strange vol. 2

Iron Man vs. Whiplash
Poznajcie nowego, zabójczego Whiplasha, który pojawi się w filmie Iron Man 2. Kim jest Anton Vanko i dlaczego obwinia Starka za śmierć tysięcy osób? I czemu ma poparcie ONZ?

Black Widow & the Marvel Girls
Wraz z nadchodzącą drugą adaptacją Iron Mana, Marvel zabrał się za promowanie jego gwiazdy Black Widow. Seria opowiada o przeszłości Natashy Romanovej i jej ucieczce z osławionej Czerwonej Komnaty KGB, która nie udałaby się bez pomocy samej Enchantress.

Siege: Embedded

Iron Man: I Am Iron Man!

Avengers vs. Atlas

Siege
Norman Osborn, bohater narodowy USA i szef H.A.M.M.E.R., napada na Asgard, wykorzystując spreparowaną przez siebie tragedie. Na jego drodze staną jednak zjednoczeni bohaterowie, którzy chca odzyskać swój kraj!

Tails of the Pet Avengers

Hercules: Fall Of An Avenger

Iron Man 2: Public Identity

Lockjaw and the Pet Avengers Unleashed

Avengers: The Origin

Iron Man Noir

New Avengers: Luke Cage

Captain America/Black Panther: Flags of Our Fathers

Thor and the Warriors Four

Age of Heroes

Darkstar And The Winter Guard
Winter Guard powraca! Tylko najzacniejsza drużyna rosyjskich superherosów będzie w stanie powstrzymać atlantyckiego Warlorda Kranga, kiedy ten brutalnie zaatakuje wybrzeża ich ojczyzny. Lecz działania Winter Guard mogą mieć straszliwe konsekwencje dla całego świata, jak i samej Rosji. Nawet występ gościnny Agents of Atlas może tu nie pomóc.

Heralds
Potężne siły zbierają się nad Ziemią i tylko superbohaterki Marvela mogą się im przeciwstawić. Lata temu heroldka Galactusa poświęciła swoje życie w obronie uniwersum i nikt nie spodziewał się, że fragment jej duszy wciąż żyje. A teraz powraca ona żądna zemsty na tych, którzy pozostawili ją w zapomnieniu. Najpotężniejsze superbohaterki Marvela będą musiały odłożyć na bok dzielące je różnice i wspólnymi siłami powstrzymać zbliżające się zagrożenie, zanim Ziemia zostanie zniszczona. Emma Frost, She-Hulk, Abigail Brand, Hellcat, Valkyrie, Monica Rambeau oraz Sue Storm zostaną poddane próbie, poważnej jak nigdy dotąd. Miasta legną w gruzach, rodziny będą się rozpadać, a kosmiczne zmartwychwstanie zmieni ich życie na zawsze.

Shadowland
Shadowland powstało z inicjatywy Daredevila. To miejsce ma służyć większemu dobru. Jednak nie wszyscy bohaterowie podzielają to zdanie. Hell's Kitchen ponownie staje się miejscem zaciekłych walk.

Avengers: Prime

Hercules: Twilight of a God
Osadzona setki lat w przyszłości kontynuacja przygód Herculesa stworzonych przez Boba Laytona w latach 80.

Avengers: The Children's Crusade
Kontynuacja Young Avengers. Alan Heinberg i Jimmy Cheung powrócili do pisania o stworzonych przez siebie postaciach, by przedstawić czytelnikom poszukiwania Scarlet Witch, o której słuch zaginął po "House of M". Gościnnie m.in. Avengers, X-Men, Magneto i Dr. Doom!

Gorilla Man

Steve Rogers: Super-Soldier

Avengers & The Infinity Gauntlet

Captain America: Forever Allies

Taskmaster vol. 2

Thor: For Asgard

Thor: First Thunder
Odświeżona wersja pierwszych przygód Thora na Ziemi.

Invaders Now!

Captain America: Patriot

Heroic Age: One Month to Live
Pechowy zbieg okoliczności sprawia, iż Dennisowi zostało 30 dni życia. Jednocześnie z wyrokiem śmierci Dennis dostał super moce. I mężczyzna zanim odejdzie chce pozostawić po sobie ślad, nawet jeśli oznacza to walkę z Spider-Manem, Fantastic Four i Avengers.

Strange Tales vol. 6

Klaws of the Panther

Loki vol. 2

Avengers vs. Pet Avengers

Ant-Man & The Wasp

Astonishing Thor

Avengers: Earth's Mightiest Heroes vol. 3

Iron Man/Thor

Thunderstrike vol. 2

Warriors Three

Captain America: Man Out of Time

Iron Man: The Rapture
4 częściowa mini seria wydana pod szyldem Marvel Knights.
Przyszłość należy do Starka. Kiedy atak serca dosięga Tony’ego i zabiera go na skraj śmierci, playboy i wynalazca postanawia walczyć. Powstaje Stark 2.0 – połączenie człowieka i maszyny jakiego nie widział świat. Stwór ten wychodzi poza ludzką moralność próbując zmienić świat na swój obraz.

Women Of Marvel
Papierowa wersja historii publikowanych na Marvel.com.

Captain America & The Korvac Saga

Chaos War: Thor

Chaos War: Dead Avengers

Captain America: Hail Hydra

Onslaught Unleashed

Hawkeye: Blind Spot

Power Man and Iron Fist

Arcade: Death Game

Wolverine/Hercules: Myths, Monsters & Mutants
Wolverine i Hercules łączą siły, gdy z martwych powstają ich starzy przeciwnicy.

Age of X Universe
W świecie, w którym nie powstali X-Men, a wszyscy mutanci ukrywają się w Fortecy X, grupka herosów łączy siły, by zwalczać mutancią zarazę.

Fear Itself

Fear Itself: The Home Front

Captain America: First Vengeance

Fear Itself: Youth in Revolt

Astonishing Captain America
Anulowano!

Fear Itself: The Deep

Captain America Corps

All-Winners Squad: Band of Heroes

Iron Age

Red Skull

Thor: Heaven & Earth

Captain America and Bucky

Fear Itself: Hulk vs. Dracula

Avengers 1959

The Fearless

Avengers: Solo

Annihilators: Earthfall

Battle Scars
Kim jest Marcus Johnson?

Avengers: X-Sanction

Avengers vs. X-Men

Avengers vs. X-Men: Vs
Tie-in do Avengers vs. X-Men zawierający same pojedynki.

Captain America and Hawkeye
Kontynuacja Captain America and Bucky!

Avengers: Black Widow Strikes
Przygoda Black Widow w filmowym uniwersum.

Captain America and Iron Man
Kontynuacja Captain America and Hawkeye!

Infernal Man-Thing
Ostatnia historia Steve'a Gerbera o Man-Thingu!

Thanos: Son of Titan
Przybliżenie postaci Thanosa tym zaskoczonym epilogiem do filmu "The Avengers".
ANULOWANA!

Marvel Universe vs. The Avengers
Kolejny z projektów Jonathana Maberry'ego "Marvel Universe vs. ...".

Avengers vs. X-Men: Consequences

Age of Ultron

Thanos Quest

Logan's Run

Hunger

What If? AvX

Infinity

Infinity: The Hunt

Infinity Heist

Captain America: Living Legend

Inhumanity

Inhumanity: The Awakening

Winter Soldier: The Bitter March

Iron Patriot

Original Sin
Kolejny wielki event Marvela skupiający się na postaci Watchera.

Infinity: Against the Tide
Silver Surfer dołącza do walki z Budowniczymi. [komiks cyfrowy]

Original Sin: Hulk vs. Iron Man
Każdy ma jeden...

Original Sin: Secret Avengers Infinite Comic
Agenci Coulson i Fury muszą zakończyć pewną nierozwiązaną sprawę, nim zagrozi ona światu.

Original Sins

What If? Age of Ultron

Deadly Hands of Kung Fu vol. 2
• MORDERSTWO! TAJEMNICA! SZTUKI WALKI!
• Była kochanka Shang Chi'aja zostaje zamordowana z zimną krwią podczas misji dla MI-6.
• Gdy Shang-Chi dociera do Anglii by oddać nie cześć zmarłej, odkrywa, że nie wszystko jest takie jakby się wydawało i jeżeli nie będzie ostrożny, również zginie!
• Starzy przyjaciele, nowi wrogowie, szpiegostwo i kung fu.

Original Sin: Thor & Loki: The Tenth Realm

THOR: THE TENTH REALM
•  W wyniku wydarzeń związanych z ORIGINAL SIN, największy sekret Dziewięciu Królestw zostaje ujawniony... Dziesiąte Królestwo!
•  Thor i Loki wyruszają z misją odkrycia nowego świata i poznania siostry o której nie wiedzieli... Angeli! 
•  Czy można zaufać Lokiemu? Oraz czy brat i siostra zdążą poznać prawdę nim nawzajem się pozabijają? 

Hawkeye vs Deadpool
• Dawno temu, herosi powstali by walczyć ze złem nawiedzającym ludzkość. Walczyli dla zbawienia wszystkiego co dobre na świecie - i wygrali. Byli mili, szczodrzy i pełni poświęcenia. Byli bohaterami.
• To nie są ci bohaterowie.
• Poznaj Hawkeye'a: Bawidamka (“bawidamek” ponieważ kobiety kochają nienawidzić tego człowieka), wojownika z łukiem i co najważniejsze Avengera. Jest jedynym członkiem zespołu bez mocy, więc trochę mu odpuście.
• No i jest (Dal ciebie Pan Deadpool) - regenerujący się degenerat. Możesz go zastrzelić, dźgnąć i walnąć go prosto w twarz, ale nic nie powstrzyma Wygadanego Najemnika.
• Co mają wspólnego? Halloweenowa i S.H.I.E.L.D. misja szpiegowska w której obaj bohaterowie ścigają się z czasem starając się nawzajem upokorzyć.

Avengers & X-Men: Axis
Kolejny wielki event Marvela.

AXIS: Revolutions

Tie-in do AXIS!
• Seria towarzysząca AXIS, najnowszemu wydarzeniu w Marvelu!
• Zawiera historie z epickiej bitwy mędzy Avengers i X-Men a Red Skullem!
• Gdy Red Skull sprowadzi nienawiść na cały świat, czy nasi herosi będą w stanie stłumić to szaleństwo? A może sami się w nim zatracą?

Thanos: A God Up There Listening

• Pod koniec INFINITY Thane odkrył iż jest synem Thanosa a jego dotyk jest śmiertelny. 
• Teraz, w towarzystwie szepczącego doradcy Ebony Maw, chce odkryć historię ojca i własną przyszłość.

Thanos vs Hulk

Operation S.I.N.

All-New Captain America: Fear Him

Avengers: Millennium

Secret Wars vol. 2

Secret Wars: Battleworld

Secret Wars Journal

Secret Wars 2099
• Gdy wszystko się kończy, czas powrócić do przyszłości. Poznaj na nowo świat 2099 i zobacz go w nowym świetle, gdy swój debiut zaliczą nigdy nie widziane postacie, w tym AVENGERS 2099. Czy ideał Mścicieli przetrwa w świecie rządzonym twardą ręką przez megakorporacje?


A-Force

• Najpotężniejsze kobiety Marvela w końcu dostały własną wystrzałową serię!
• W zacisznym zakątku Battleworld, wyspiarskie baństwo jest chronione przez dużyne Avengers, której jeszcze nie widziano...
• Walczą aby ochronić mały skrawek jaki pozostał z ich świata, niesamowite A-Force stanie ramię w ramię, gotowe przyjąć na siebie hordy wrogów!

Infinity Gauntlet vol. 2

Deadpool's Secret Secret Wars
• Pamiętacie oryginalne Secret Wars z 1984 r.? A pamiętacie jak ważną rolę tam odegrał Deadpool? Zaraz.. nie pamiętacie? Więc musicie natychmiast przeczytać tą historię i się doedukować!
• dodatkowo: bonusowa opowieść Deadpool Contest of Champions!

Planet Hulk

• Zakazana strefa dzikich Hulków
• Wyczerpany przez bitwy gladiator o imieniu Steve Rogers
• Przygoda, która może złamać ducha największego bojownika o wolność na świecie.\

1602: Witch Hunter Angela

1872

Captain Marvel & The Carol Corps

Guardians of Knowhere

Korvac Saga

Runaways vol. 4

Star-Lord and Kitty Pryde

Thors

Giant-Size Little Marvel: AvX

Future Imperfect

Red Skull vol. 2

Civil War vol. 2

Siege vol. 2

Hail Hydra

Captain Britain and Mighty Defenders

Angela: Queen of Hel
Porwana z ASGARDU, wygnana z NIEBA, pozbawiona SERY, najbliższej towarzyszki - ANGELA musi zagłebić się w mroki HEL, by uratować przyjaciółkę... i skoro już tam jest, zaginiona księzniczka Asgardu zagarnie jedno z Królestw dla siebie. Niech żyje ANGELA, NOWA KRÓLOWA HEL! 

All-New Hawkeye vol. 2
Hawkeye i Hawkeye celują w kolejny sezon. Ale nie wszystkie jest takie proste jak strzała dla Clinta i Kate. Głeboki rozłam w czasie łączy z powrotem ze sobą staruszka Clinta i mądrą Kate gdy ścigają błędy przeszłości. Jeff Lemire i Ramon Perez powracają z kolejnym inspiryjącym spojrzeniem na świat Hawkeye.

Hercules vol. 4
Pierwszy ziemski bohater decyduje się wrócić do gry, chronić niewinnych, bronić świata i przede wszystkim przypomnieć każdemu, dlaczego to on jest wzorem heroizmu. Zróbicie miejsce... Hercules powraca! Syn Olimpu zostaje wrzucony w walkię z antycznym i nowoczesnym zagrożeniem, musząc udowodnić, że jego legenda wciąż może trwać. Nowoczesny świat, stary bohater... i sporo niesamowitej akcji!

Black Knight vol. 4
Co robisz gdy twoim przeznaczeniem jest bycie przeklętym? Przez wieki to pytanie nawiedzało każdego posiadacza Ebony Blade... i każdego z nich w końcu spotkał koniec związany z klątwą. Jest to również pytanie, które obecny Black Knight, Dane Whitman, musi sobie zadawać gdy jego uzależnienie od miecza rośnie, a on pojawia się w krainie zwanej Weirdworld. Jakie okoliczności sprowadziły go do tego dziwnego i niebezpiecznego wymiaru? Jaki związek mają z tym Uncanny Avengers? Dowiedz się tego wszystkiego w nowej serii magii i miecza, gdzie jedne człowiek stara się za wszelką cenę nie stracić swej duszy.

Star-Lord
Nim Peter Quill przemierzył uniwersum, nim został Strażnikiem, nim został Star-Lordem, był... astronautą! Cóż, a przynajmniej chciał być. Jednak jako największa porażka NASA, wydawało się, że raz na zawsze zostanie na Ziemi. Jednakże, napędzony chęcią zemsty, jako ekspert w sprawie mechaniki statków kosmicznych, nie posiadając żadnych skrupułów, może nie na długo stąpać będzie po tej planecie. Zobacz jak największy łobuz Marvela podbijał galaktykę której przeznaczony jest chronić!

Red Wolf vol. 2
Red Wolf, indiański bohater miasta Timely z 1872 roku, trafia do teraźniejszości.

Starbrand & Nightmask
Dwa twory Ostatniego White Eventu i członkowie Avengers, teraz próbują toczyć względnie normalne życie.

Deadpool & The Mercs For Money
Przygody nowego zespołu najemników pod wodzą Deadpoola.

Infinity Entity

Hyperion
HYPERION WRACA!
Ale czy na pewno? Poteżny heros ukrywa się, kierując ciężarówkę przez Stany, by poznać kraj w którym przyszło mu żyć. Po drodze zabiera samotnego uciekiniera imieniem Doll, która ma więcej bagażu niż oczekiwał. Doll jest w niebezpieczeństwie, ucieka przed grupą dziwaków znanych jako THE CARNIES. Czy ujawni się przed nią? Może! Czy użyje ciężarówki jak kija baseballowego? Prawdopodobnie!

International Iron Man
Sekrety o prawdziwych rodzicach Tony'ego Starka wychodzą na jaw.

Civil War II
Główna miniseria eventu Marvela na rok 2016. Gdy prekognita będący w stanie przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem zbrodnie, kwestie etyczne robijają społeczność superbohaterską na dwa obozy.

Civil War II: Choosing Sides
Gdy wśród superbohaterów wybucha kolejna Wojna Domowa, herosi muszą zdecydować, po której stronie się opowiedzieć.

Civil War II: X-Men
Konflikt między mutantmi a Inhumnami zaostrza się, gdy na arenę wkracza Ulysses - Inhumanin będący w stanie przewidzieć przyszłość. W odpowiedzi na to, do akcji wracza Magneto.

Civil War II: Amazing Spider-Man
Nowa Wojna Domowa między superherosami wybucha, gdy ujawniony zostaje nowy Inhumanin, potrafiący przewidywać przyszłość. Tak niezwykła moc wiąże się jednak z olbrzymią odpowiedzialnością - coś, co doskonale rozumie Spider-Man.

Civil War II: Gods of War
Gdy między superherosami wybucha nowa Wojna Domowa, po której stronie opowie się Hercules, jeden z pierwszych bohaterów w historii?

Vote Loki
Oddaj głos na Lokiego jako na swego kandydata na Prezydenta Stanów Zjednoczonych! Czemu wybierać mniejsze zło?

Civil War II: Kingpin
Kingpin znalazł sposób, by odbudować swoje imperium przestępcze nawet pod czujnym okiem prekognity Ulyssesa. Ale jak?

Marvel's Doctor Strange Prelude
Komiks będący prologiem do filmu Doctor Strange Marvel Studios.

Civil War II: Ulysses
Miniseria o Ulyssesie - inhumańskim prekognicie, który wywołał nową wojnę domową.

Great Lakes Avengers
GLA wraca, przesiedliwszy się do Detroid.

Cage!
Genndy Tartakovsky opowiada o przygodach Luke'a Cage'a na ulicach Nowego Jorku.

Deadpool: Too Soon?
Gdy ktoś zaczyna polować na zabawne postacie, Deadool zbiera grupę marvelowych komediantów.

Unworthy Thor
Straciwszy swoją godność, Thor Odinson wyrusza na poszukiwania tajemniczego "drugiego Mjolnira".

Black Panther: World of Wakanda
Seria skupiająca się na drugoplanowych bohaterach najnowszych przygód T'Challi.

Doctor Strange/Punisher: Magic Bullets
Punisher trafił na zagrożenie, do którego pokoknania będzie potrzebował pomocy Doctora Strange'a.

Monsters Unleashed
Potwory ze Srebrenj Ery Komiksów atakują świat Marvela, a herosi muszą połączyć siły, by je pokonać.

Secret Empire
Captain America, Steve Rogers, rusza do akcji wraz z armią Hydry.

Black Panther: The Crew
Black Panther zbiera drużynę, która będzie walczyć z zagrożeniami na ulicach.

Nick Fury

S.H.I.E.L.D. wysyła na tajne misje swojego najlepszego szpiega - Nicka Fury'ego.

Zombies Assemble
W zadaptowanej na anglojęzyczny rynek mandze Avengers muszą zmierzyć się z armią nieumarłych.

Secret Empire: Brave New World
Jak herosi radzą sobie w nowym porządku rzeczy wprowadzonym przez Hydrę?

Zombies Assemble 2
Kolejna część mangi stworzonej jako hołd Marvelowi i filmom o zombie.